Realizacje

Nasze realizacje

Przez wiele lat działalności w branży wykonaliśmy dla Klientów z Krakowa i okolic szereg zadań obejmujących m.in. sprzedaż i montaż rekuperatorów czy pomp ciepła. Nasi doradcy ułatwiali dobór poszczególnych urządzeń, tak aby spełniały one pokładane w nich oczekiwania. Teraz każdy może zobaczyć wybrane inwestycje zrealizowane przez zespół Klimatools, wchodząc do galerii zdjęć z poszczególnych zleceń.

W tym miejscu przedstawiamy m.in. wykonane przez nas instalacje wentylacyjne, jak i urządzenia chłodnicze, które montowaliśmy dla Klientów biznesowych. Zawsze dążymy do tego, aby dostarczone systemy nie tylko działały sprawnie i przez wiele lat, ale także, by wpasowywały się w estetykę otoczenia. Najlepiej świadczą o tym dostępne na stronie fotografie.

Gwarantujemy, że korzystając z prezentowanych usług, stawia się na w pełni profesjonalny montaż klimatyzacji czy systemów chłodniczych, jak i kompleksowy serwis, np. wentylacji. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Odpowiemy na wszystkie pytania, jak i zaprezentujemy rozwiązania spełniające konkretne potrzeby.

System wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej oraz klimatyzacji dla domu weselnego w Balicach.

Zadzwoń teraz!