O nas

Jesteśmy firmą działającą od kilku lat w branży HVAC. Zajmujemy się montażem i sprzedażą klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji i pomp ciepła. Dzięki temu, że dysponujemy najwyższej jakości urządzeniami, inwestorzy uzyskują efektywne i cechujące się wieloletnią trwałością rozwiązania. Swoje usługi świadczymy dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zawsze podchodzimy do zadania rzetelnie i kontaktowo udzielając odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Doradzamy, ułatwiając dobór poszczególnych sprzętów, np. pomp ciepła, projektujemy instalacje wentylacyjne, jak i wszystkie inne, które oferuje nasza firma, montujemy i serwisujemy urządzenia, dopasowując się elastycznie do potrzeb Klienta. Działamy na terenie Krakowa, jak i całego woj. małopolskiego oraz śląskiego.

Wykonujemy także kompleksowo chłodnie i mroźnie dla hoteli, restauracji, przechowalni itp. Dzięki bogatemu doświadczeniu fachowców Klienci mają pewność, że instalacja systemów chłodniczych, jak i wszystkich innych rozwiązań, przebiegnie szybko, a wydajność zastosowanych rozwiązań zapewni najwyższą efektywność przez lata.


Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.

 

Z

Rzetelność

Nasza praca to nasza pasja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze.

Jakość

Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, dzięki czemu macie Państwo pewność, że praca wykonana jest solidnie i sumiennie.

Profesjonalizm

Nasi fachowcy z przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiednich usług. Służymy pomocą i poradą.

Zadzwoń teraz!